Концертний зал луцької музичної школи №1 відремонтують за 4,5 мільйони гривень

news

Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту культури Тетяна Гнатів оглянули концертний зал КЗ “Луцька музична школа №1 імені Фридерика Шопена”, який буде капітально відремонтований у цьому році, – повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

 

 

Ігор Поліщук розповів, що на капітальний ремонт концертного залу з міського бюджету виділено  4,5 млн грн. Він зазначив, що вже розроблено проектно-кошторисну документацію, незабаром буде проведено тендер та у квітні-травні розпочнуться роботи. “Наразі зал майже не використовується, бо він перебуває в незадовільному стані. Школа має потребу в сучасному концертному залі, бо тут навчається близько 800 дітей. Міська рада прийняла рішення виділити кошти на ремонт. Тут буде зроблено опалення, освітлення, сцена, механіка сцени, натяжна стеля, придбають нові стільці, також передбачено нову пожежну сигналізацію у всьому приміщенні школи”, – сказав Ігор Поліщук.

Директор першої музичної школи Ольга Чуріна зазначила, що у школі працюють кваліфіковані викладачі, навчаються талановиті діти, які гідно представляють Луцьк на Всеукраїнських і міжнародних музичних конкурсах та займають там призові місця. На базі школи проводяться курси підвищення кваліфікації, семінари обласного рівня. Щороку навчальний заклад проводить близько 160 культурно-мистецьких заходів. У школі навчаються 20 творчих колективів – хори, вокальні гурти, оркестри, тож хороший концертний зал — є просто необхідним.

0 Комментариев