Китай оголосив про підвищення боєготовності армії

news

Повідомляє korrespondent.net

Глава КНР Сі Цзіньпін оголосив про проведення масштабних реформ у військах Китаю, в рамках яких найбільша в світі армія повинна підвищити свою бойову готовність і оснащення, повідомляє Bloomberg.

Згідно з планом реорганізації, всі гілки збройних сил будуть входити в об’єднане військове командування, сказав Сі Цзіньпін на зустрічі з військовими чиновниками в Пекіні в четвер.

Сі Цзіньпін підкреслив необхідність реорганізувати існуючу адміністративну систему і систему оперативного командування армією, щоб досягти проривів в реформах збройних сил Китаю, передає офіційне агентство КНР Сіньхуа.

Китайський лідер підкреслив необхідність підвищити боєздатність китайської армії за рахунок реформ і “непохитно йти по шляху розвитку армії з урахуванням китайської специфіки”, відзначає агентство.

Сі Цзіньпін очікує, що до 2020 року збройні сили Китаю повинні досягти проривів в реформах системи керівництва та управління, а також системи об’єднаного оперативного командування.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Китай веде переговори з урядом Джибуті про створення бази ВМС в цій країні на Африканському Розі. Пункт призначений для обслуговування китайських бойових кораблів, що беруть участь в операціях проти піратів в Аденській затоці і прилеглих акваторіях  та для відпочинку екіпажів.

0 Комментариев