Кількість отруєних на волинському весіллі зросла до 30 осіб. Серед них – громадяни Швеції. ВІДЕО

news

Майже 30 людей отруїлися цими вихідними на весіллі в Луцьку. З них восьмеро – госпіталізовані. Серед отруєних є і громадяни Швеції, утім, їм госпіталізація не знадобилася, – повідомляє “5 канал”.

 

Гості свята припускають, що отруїтися могли олів’є або ж м’ясом, яке було на столах. Санепідеміологи взяли проби їжі з ресторану, де відбувався бенкет. Тепер чекають на результати лабораторного дослідження.

Водночас в обласній інфекційній лікарні, де нині лікуються потерпілі, у двох пацієнтів виявили сальмонельоз. За фактом масового отруєння людей поліція розпочала кримінальне провадження.

“Дуже сумно, що постраждали гості із Швеції. Казали, що дуже-дуже хороше свято, але наслідки вкрай плачевні”, – зазначила потерпіла Вікторія Петерсен.

“У двох дорослих пацієнтів підтверджено бактеріологічний висів сальмонели (Salmonella enteritidis). Хворі будуть проліковані, бактеріологічно обстежені. Спостерігаємо, лікуємо, щоб не було ніяких ускладнень”, – відзвітувала лікар-ординатор Волинської інфекційної лікарні Світлана Трофим’юк.

0 Комментариев