Керівник волинської міліції проконтролює розслідування щодо побиття кандидата у депутати у Луцьку

news

Кримінальне провадження стосовно нападу на кандидата у депутати перебуває на особистому контролі керівника волинської міліції Петра Шпиги.

Про це повідомляють в УМВС України у Волинській області.

Про особистий контроль цього кримінального провадження заявив сам очільник УМВС України у Волинській області Петро Шпига під час зустрічі із народним депутатом України Олегом Лавриком та представниками Волинського осередку однієї з політичних партій, яка представляє інтереси потерпілого.

Активістів насамперед цікавило питання перебігу розслідування кримінального провадження щодо нападу на кандидата в депутати до Волинської обласної ради. Нагадаємо, подія трапилася 12 жовтня, в Луцьку.

Представники політичної сили звернулися до начальника управління із заявою щодо проведення неупередженого розслідування цього інциденту, встановити причетних осіб та притягнути винних до відповідальності згідно з чинним законодавством. Окрім того, наголосили, що факт побиття кандидата у депутати від політичної сили, яку вони представляють, насамперед пов’язують із виборчою діяльністю потерпілого.

“Органи досудового розслідування кваліфікували подію за ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Міліція активно працює над розслідуванням цієї справи. Правоохоронні органи докладуть усіх зусиль, щоби винні були покарані. Хід розслідування цього кримінального провадження я контролюватиму особисто”, – наголосив Петро Шпига.

0 Комментариев