Карантин вихідного дня, комендантська година та інші обмеження можливі вже з понеділка

news

З наступного тижня в Україні планують посилити карантинні обмеження у зв’язку з розповсюдженням COVID-19 на території країни. Про це повідомили джерела видання «Українська правда» в уряді та Офісі президента.

Водночас розглядають декілька варіантів, а саме «карантин вихідного дня» та запровадження комендантської години, за порушення якого штрафуватимуть.

«За словами кількох джерел, незалежних одне від одного, ймовірність посилення карантину дуже висока», — зазначає видання.

За інформацією джерела “РБК-Україна” в Офісі президента, нові обмеження не передбачають зупинку громадського транспорту – він продовжить свою роботу.

Обмеження будуть вводити в залежності від ситуації в регіонах. Ключовим при цьому стане не приріст числа нових хворих на коронавірус, а кількість важких випадків, рівень смертності й завантаженості ліжок в лікарнях.

Робота громадського транспорту триватиме у звичному режимі. Можливі обмеження можуть бути пов’язані з кількістю рейсів або їх завантаженням.

Аналогічно надійдуть і з магазинами: закривати їх не будуть, але можуть обмежити роботу. Зокрема, може бути скорочена її тривалість і введені обмеження у вихідні дні.

 

0 Комментариев