Карантин в Україні – Шмигаль прояснив, чи введуть новий жорсткий карантин:

news

Станом на 28 серпня в Україні зафіксували новий антирекорд по коронавірусу, заразились 2438 людей. Найбільше заражень в Києві, Харківській, Тернопільській, Одеській областях.

Такі дані наводить карта Ради національної безпеки та оборони.

Попередній антирекорд був зафіксований 22 серпня, тоді заразились 2328 людей за добу.

Станом на сьогодні в країні вже 114 497 випадків заражень, 55 083 випадки одужання, 2 451 смерть від вірусу. Зокрема, за добу померли 48 людей, що тільки на 1 випадок менше попереднього антирекорду.

Найскладніша епідеміологічна ситуація в Львівській області (+215), в Києві (+251), в Чернівецькій області (+155), Рівненській області (+103), Івано-Франківській області (+176), Харківській області (+242), Одеській області (+214), Тернопільській області (+233).

У разі другої хвилі поширення коронавірусу в Україні уряд не розглядатиме варіант запровадження жорстких обмежувальних заходів.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з учасниками Європейської Бізнес Асоціації повідомляє прес-служба ЄБА.

За його словами, Кабмін покладатиметься на адаптивний карантин і локалізацію сплесків захворювання.

За словами Шмигаля, уряд працює над системним відновленням економічної активності. Зокрема, над розробкою довгострокової стратегії розвитку України до 2030 року, а також над втіленням програми стимулювання економіки та Плану дій уряду, які містять стимулюючі заходи для різних галузей економіки України.

Також: Карантинні зони в Україні оновили

0 Комментариев