Ізраїль не став збивати російський літак

news

Повідомляє korrespondent.net

Російський військовий літак порушив повітряний простір Ізраїлю з території Сирії. Про це заявив міністр оборони Ізраїлю Моше Яалон, передає Інтерфакс.

Яалон зазначив, що ситуація була вирішена без будь-яких інцидентів.

“Відбулося незначне вторгнення російського військового літака, що летів із Сирії, в наш повітряний простір на одну милю. З пілотом вийшли на зв’язок, і літак, змінивши курс, повернувся до Сирії”, – розповів міністр.

За його словами, ситуація була швидко виправлена, ​​і російський літак повернувся в повітряний простір Сирії.

“Очевидно, що російський пілот припустився помилки”, – сказав глава Міноборони Ізраїлю.

Яалон нагадав, що Ізраїль і Росія погодили заходи щодо уникнення зіткнень у Сирії, між країнами працює “гаряча лінія” з обміну інформацією.

“Російські літаки не мають наміру нападати на нас, тому ми не повинні автоматично збивати їх, коли пілоти помиляються”, – підкреслив міністр.

Відзначимо, що відносини між Москвою та Анкарою погіршилися після того, як 24 листопада Туреччина збила російський бомбардувальник Су-24.

У Туреччині запевняють, що літак вторгся в повітряний простір країни, і його не раз про це попереджали. Москва це заперечує.

У відповідь на ці події Росія ввела санкції щодо Туреччини. Обмеження передбачають заборону на чартерні польоти, торгові зв’язки і залучення громадян цієї країни до роботи на території Росії.

0 Комментариев