Іваничівським дорожникам вже виплатили більшу частину зароблених коштів

news

Частину заборгованої зарплати іваничівським дорожникам вже виплатили. Учора на рахунки робітників Іваничівської дорожньої дільниці надійшов перший транш коштів – 43 із 80 тисяч гривень заробленого.  Загалом усі робітники «Волинського облавтодору» дільниці були без зарплати з грудня 2015 року по лютий 2016 року – без зарплати.

Про це інформує прес-служба Ігоря Гузя.

Люди зверталися за допомогою у різні інстанції, адже така ж ситуація була майже в усіх підприємствах дорожньої служби області. Справу зрушили з «мертвої точки» після того, як робітники Іваничівської дільниці прийшли  на прийом громадян до народного депутата України Ігоря Гузя. Оперативно було надіслано депутатські звернення до Міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського та директора облавтодору Олександра Зінькова. З ініціативи депутата було організовано низку зустрічей  дорожників з керівниками профільних обласних управлінь.

«Ми прийшли до депутата і розповіли про те, що ми без копійки. Приємно, що він пішов нам на зустріч і так швидко допоміг. Вже вчора ми отримали  43 тисячі гривень. Чекаємо ще на зарплату за два місяці. Соціальну напругу зняли і люди працюють далі. Ми зробили дорогу з Володимира-Волинського до Павлівки, сьогодні розпочали ремонт за напрямком Локачі – Павлівка», –  розповів начальник Іваничівської дорожньої дільниці Микола Шевчук.

Як результат: крім іваничівських «дорожників», заборговану зарплату за два місяця, отримали всі робітники «Волинського облавтодору».  Ситуація з виплатою коштів людям за лютий-березень – на особистому контролі народного депутата України Ігоря Гузя.

0 Комментариев