Ісламська держава дозволила вирізати органи з полонених

news

Під час рейду спецназу США вдалося знайти документ, згідно з яким з 31 січня 2015 року бойовики легалізували використання людських органів полонених для своїх бойовиків. Про це повідомили Reuters з посиланням на відповідний документ, передає УНН.

“Невірні та їх органи не є достойними та можуть бути вирізані з тіла без покарання. Вилучення органів, навіть, якщо бранець помре, також не є забороненим”, – йдеться в документі.

Зазначається, що дозволяється вилучення органів у живих бранців, щоб врятувати життя мусульманина, навіть якщо це є фатальним для полоненого.

Агентство Reuters не може підтвердити автентичність цього документу, проте високопосадовці особи США повідомили, що даний документ був знайдений у ході рейду у східний Сирії ще в травні цього року.

Документ не дає жодних доказів того, що ісламська держава насправді бере участь у видалення органів або в їх торгівлі. Але він забезпечує релігійну санкцію для цього.

Раніше Ірак звинуватив “Ісламську державу” у вилученні людських органів і незаконному їх обігу для отримання прибутку.
Американські чиновники повідомили, що записи, які були вилучені, дали уряду США глибоко поглянути на те, як ісламська держава організовує, збирає кошти і закріплює закони для своїх послідовників.

Крім того, серед знайдених документів містилися докладні рекомендації, від 29 січня 2015 року, правил зґвалтування, умов, коли бойовики мають право мати статевий акт з рабинями .

Посол Іраку в Організації Об’єднаних Націй, Мохамед Алі Альхакіим, повідомив Reuters, що документи повинні бути розглянуті Радою Безпеки ООН як доказ того, що ісламська держава може торгувати людьми на органи і отримувати за це прибутки.

0 Комментариев