Ігор Гузь закликав прийняти законопроект добровільне приєднання громад до міст

news

Народний депутат Ігор Гузь закликав своїх колег у парламенті до кінця року прийняти законопроект №6466 про добровільне приєднання громад до міст обласного значення за спрощеною процедурою та без проведення загальних виборів. Про це він заявив під час брифінгу 7 грудня.

 Про це повідомили у прес-службі нардепа.

«Великі міста, міста обласного значення не об’єднуються із навколишніми селами тому, що закон передбачає перевибори діючих міських голів та депутатського корпусу. Очевидно, жодна міська рада, міський голова, яким ще працювати майже 3 роки, не хочуть іти на перевибори», – зауважив обранець.

 За його словами, приєднання без загальних виборів дозволить розблокувати цей процес для багатьох міст: «Це дає можливість сільським радам за їхньою згодою приєднатися до міст обласного підпорядкування. А таких сільських рад вкраїні є сотні».

 «На жаль, вчора було заблоковане це рішення. Мені дуже прикро, що депутатський корпус не почув керівників міст та сільських рад, які просили прийняти цей законопроект. Його відправили на допрацювання у профільний комітет. Я сподіваюся, що маємо шанс ще до Нового року на наступному парламентському засіданні прийняти законопроект № 6466», – наголосив Ігор Гузь.

0 Комментариев