Ігор Гузь: Можлива депортація Саакашвілі – стратегічна помилка Порошенка

news

Президент Порошенко намагається позбавитися від свого опонента Міхеїла Саакашвілі через кримінальні справи та можливу депортацію замість того, щоб переконувати, що його політичний курс правильний.

Про це розповів народний депутат Ігор Гузь під час ефіру на телеканалі ZIK у вівторок, 19 грудня.

«Саакашвілі є каталізатором протестів. Бо досі вони не були такими масштабними.  Хай це не сотні тисяч, але це десятки тисяч людей, які виходять у цю неділю (17 грудня – ред.), а особливо у попередню (10 грудня – ред.). Давайте поглянемо на інформаційне поле за останні два місяці. Воно чи не кожен день «крутиться» навколо Саакашвілі і це дуже дратівливо для Банкової, для президента. Вони думали вирішити проблему, заборонивши йому в’їзд. Але Саакашвілі лише виграв від цієї ситуації. Тому, я думаю, що зараз позиція Порошенка буде в тому, щоб відправити його в Грузію», – пояснив нардеп.

За його словами, можлива депортація викличе серйозний міжнародний скандал, адже буде свідченням вибіркового, політичного правосуддя.

«Якщо Саакашвілі депортують, його посадять за грати у себе на батьківщині, однозначно. Але це викличе і серйозний міжнародний скандал. Бо як би ми не ставилися до Саакашвілі, на світовому рівні до нього і пієтет у дуже багатьох діючих чи колишніх політиків. Це стратегічна помилка будь-якої влади – ізолювати свого політичного суперника», – впевнений Гузь.

0 Комментариев