ІДІЛ оголосила Україну ворогом – ЗМІ

news

Повідомляє korrespondent.net

Терористичне угруповання “Ісламська держава” оприлюднило відео, в якому серед 60 країн-ворогів називають Україну, пише Gazeta Wyborcza.

Бойовики додали до складу міжнародної антитерористичної коаліції країни, які не мають жодного стосунку до конфлікту в Сирії – Україну, Польщу, Литву, Молдову та інші держави.

Видання зазначає, що у відео, яке вже видалили і з YouTube, і з Vimeo, з’являється таблиця із 60 країнами нібито міжнародної антитерористичної коаліції, яка воює в Сирії проти ІДІЛ. І прапор України також серед них.

“Ось ваша коаліція дияволів – з Іраном, Туреччиною і Росією, які приєдналися до боротьби. Бо невірні завжди об’єднуються, щоб приборкати правду”, – сказав один з терористів на відео.

Нагадаємо про те, що 20 листопада Кувейт заявив про затримання угруповання із шести осіб, яке постачало зброю для ІДІЛ з України. Зазначимо, що в Міноборони України не підтвердили інформації про те, що Україна нібито причетна до постачання зброї ІДІЛ.

Уперше “Ісламська держава” заговорила про Україну всередині листопада. Бойовики назвали Україну полем битви між Заходом і Росією.

0 Комментариев