Хто у Луцьку більше прогулює – облрада чи міськрада?

news

Хто з обранців громади найбільше “халявить” у роботі? Про це говорили сьогодні, 21 жовтня, під час прес-конференції руху «Чесно».

Як повідомили координатор руху Марія Доманська та аналітик «Чесно» Олександр Новосад,  зараз серед кандидатів на виборах до місцевих рад 2015 року є 7 осіб у Луцькій міській раді, які могли б стати кандидатами на відкликання, та 13 отаких канддатів в облраді. У Луцькій міській раді – це Віталій Кварцяний (балотується від «УКРОПу), Олена Голєва («Європейська партія України»), Григорій Пустовіт (БПП «Солідарність»), Павло Данильчук («Народний контроль»), Юрій Корольчук (ВО «Батьківщина»),  Катерина Мельник (Приступа) (ВО «Батьківщина») та Юрій Мишко (ВО «Батьківщина»). Погульники обласної ради – Василь Байцим («Партія зелених України»), Олександр Башкаленко («Опозиційний блок»), Олег Борбелюк («Наш край»), Світлана Вакулка («Опозиційний блок»), Іван Вовк («Аграрна партія України»), Петро Гайдучик («Аграрна партія України»), Богдан Колісник («Наш край»), Валентин Кошельник (БПП «Солідарність»), Олександр Курилюк («УКРОП»), Галина Майко («УКРОП»), Андрій Мельник («Опощиційний блок»), Надія Поліщук («Опозиційний блок»), Валентин Скуба («Опозиційний блок»).

Деякі із них примудрилися у певні роки пропустити всі 100 % пленарних засідань. Це, зокрема, Василь Байцим у 2012 році (йде на вибори від «Партії зелених»), Олександр Башкаленко – у 2014 році (висувається від «Опозиційного блоку»), Олександр Курилюк – у 2014 році (балотується від «УКРОПу»).

Окрім них є ще прогульники, які цього року на місцеві вибори не йдуть.

Нагадаємо, що кандидатами на відликання із виборів депутат стає, якщо прогулює більше 50 % засідань сесій чи комісій за рік.

 

стеж

 

0 Комментариев