Хто тепер голова Луцької райдержадміністрації?

news

Днями у Луцькій РДА представили нового голову. Ним став  Тараса Яковлев. 

– Те, що я почав на Волині – повинно стати основною тезою вашої роботи. Неправильно, коли органи влади і місцевого самоврядування не дружать. Я схильний з цим боротися. Тараса Володимировича всі знають давно, він не з моєї команди, але я його обрав. І я бачу, що він хоче щось зробити, коли приходить до мене в кабінет. Ми будемо разом дбати про державу та Княжу Волинь, – сказав голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Також голова ОДА окреслив головні завдання для новоспеченого керівника – забезпечити чесні вибори в ОТГ, працювати над реформою децентралізації та підтримувати порядок в районі.

– Дякую за високу довіру Олександру Іллічу та державі. Я почув першочергові завдання, маю досвід та буду працювати над наповненням бюджету. Всім головам ОТГ та сільських рад – протягую руку дружби, усіх буду підтримувати і допомагати. Також сподіваюся на співпрацю з депутатським корпусом, – зауважив Тарас Яковлев.


Окрім того, він оголосив хвилину мовчання, аби вшанувати пам’ять загиблого на Сході Героя – Максима Пасичнюка. – повідомляє 
Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

0 Комментариев