Хто стане головою Ківерцівської райради?

news

Боротьба за посадове місце ведеться між двома претендентами – представниками партій “УКРОП” та “БПП”. Кому надати право обіймати зазначену посаду, вирішував суд.  Про це повідомляє Волинська газета.

Безпрецедентний випадок стався у Ківерцівський районній раді під час обрання голови самоврядного органу. Ім’я майбутнього керівника вирішували всього дві галочки, поставлені у виборчому бюлетені.

У регламенті було прописано, що для обрання голови депутат має поставити хрестик у клітинці біля прізвища бажаного голови або галочку навпроти цього ж прізвища (не зазначаючи «у клітинці»).

Саме місце розташування галочки і стало причиною того, що два бюлетені з галочками  навпроти прізвища Юліана Таранчука (кандидата від БПП) були визнані лічильною комісією недійсними й у результаті представник УКРОПу і БПП набрали однаково: по 16 голосів.

Юліан Таранчук заявив, що бюлетень із галочкою  – його і просив суд визнати цей бюлетень дійсним.

Проте суд не задовольнив  такого прохання і виніс рішення, аби лічильна комісія ще раз перерахувала голоси. Представники УКРОПу були таким вердиктом задоволені, а Юліан Таранчук не на карему охарактеризував усе це «словоблудієм».

0 Комментариев