Губернатор Волині обурений відсутністю пропозицій щодо реорганізації облавтодору

news

Голова Волинської ОДА обурений, що від облавтодору досі не надійшло жодної пропозиції щодо реорганізації структури й наголошує, що це єдиний шлях для порятунку підприємства.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика, повідомляє Волинська правда.

Зокрема, очільник Волині наголосив, що протягом двох місяців від облавтодору не надійшло жодної пропозиції щодо реорганізації структури. Тож він заявляє про необхідність повернення до вирішення цього питання.

“За два місяці від облавтодору ні одної пропозиції не поступило. Ми повинні ще раз вернутися до питання реорганізації автодору. Я буду зустрічатися з новим керівником “Укравтодору” і я двома руками за те, щоб перспектива працювала”, – каже Гунчик.

Окрім того, губернатор наголошує, що реорганізація є єдиним шляхом для порятунку підприємства. Водночас, він додає, що облавтодор не зможе брати участь у таких масштабних проектах як ремонт дороги Луцьк-Львів, проте окрім них ніхто не схоче займатися утриманням доріг взимку.

Таким чином, Володимир Гунчик хоче, аби уже до кінця цього року відбулася реорганізації структури, яка несе за собою утворення 5 філій у районах області, якщо ж цього не відбудеться, очільник Волині грозиться питання “пустити на самотьок”.

1 Комментарий