Гройсман звернувся до українців за підтримкою

news

Спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що розуміє виклики, які стоять перед новим Кабміном, і просить підтримки громадян. 

Про це пише Корреспондент.net.

Також Гройсман підтвердив, що він готовий очолити Кабмін, який вдалося узгодити.

“Ми вийшли на прийнятний формат, який дозволить вийти з кризи, в якій ми сьогодні перебуваємо”, — заявив Гройсман, відкриваючи ранкове засідання Ради в середу.

При цьому він наголосив, що для виходу з важкої ситуації, що склалася в країні, майбутньому Кабміну буде потрібна значна підтримка.

“Я розумію, що ми перебуваємо в неймовірно важкому стані, я розумію, що відповідальність перед урядом стоїть величезна, а завдання і виклики – просто катастрофічні. Але я знаю й інше. Що якщо буде ваша підтримка, підтримка громадян України, ми чесно відпрацюємо і зробимо все, щоб вивести країну з цієї кризи, в якій вона зараз перебуває. Для цього нам потрібна підтримка фракцій парламенту — і “Блоку Петра Порошенка”, і “Народного фронту”, — заявив Гройсман.

Також спікер Ради повідомив, що парламентська коаліція узгодила формат нового Кабміну.

“Багато ми проводили консультацій з лідерами політичних сил, з президентом щодо формування нового уряду, нової коаліції. На сьогодні вже є узгоджений формат, який, можливо, повинен отримати підтримку фракцій”, — заявив він у своєму відеозверненні.

Напередодні в Адміністрації президента заявили, що Гройсман погодився очолити Кабмін. Співрозмовник також підтвердив, що під час переговорів президент Петро Порошенко пригрозив, що, в разі незгоди Гройсмана, він висуне кандидатом в прем’єри Юрія Луценка.

0 Комментариев