ГПУ надала Росії матеріали, що можуть довести невинність Савченко – адвокат

news

Повідомляє gazeta.ua

Генпрокуратура України направила російській стороні матеріали, які, на думку захисту, можуть довести невинність Савченко.

Про це повідомляє адвокат Надії Савченко – Ілля Новіков, передає Радіо Свобода.

“Документи, які зібрала українська сторона, були направлені в Генеральну прокуратуру Росії у відповідь на запит, що надійшов раніше. Таку ж папку отримає Донецький суд. Прийме суддя представлені матеріали чи ні – подивимося. Якщо ні, ми зробили все, що могли”, – сказав Новіков в понеділок, 23 листопада, після завершення судового засідання у справі Савченко.

Серед матеріалів, які українська сторона передала Генпрокуратурі Росії, схема вишки, з якої, за версією російської сторони, Надія Савченко нібито корегувала вогонь. Вишка є 40-метровою спорудою, діаметр у верхній частині якої всього 30 сантиметрів. Як повідомляє кореспондент Радiо Свобода, під час слухань у понеділок 23 листопада можливість коригування з такої вишки викликала здивування у головуючого судді Леоніда Степаненко.

Крім того, в матеріалах української сторони є експертиза дзвінків Надії Савченко 17 червня 2014, яка, на думку захисту, доводить, що її взяли в полон бойовики батальйону “Зоря” угруповання “ЛНР” ще до початку обстрілу, під час якого загинули російські журналісти.

Нагадаємо, російське слідство звинувачує Савченко за статтями “вбивство” і “замах на вбивство”. Українка всі звинувачення заперечує.

Вирок українській льотчиці й нардепу Надії Савченко у Росії можуть оголосити в середині грудня.

0 Комментариев