Готуємося до виборів: у Луцьку відбулася зустріч керівництва Служби судової охорони Волині з представниками Луцької міської територіальної виборчої комісії

news

Напередодні виборчих перегонів, які невдовзі стартуватимуть у всіх регіонах України, у Луцьку відбулася зустріч керівництва Служби судової охорони Волині з представниками Луцької міської територіальної виборчої комісії.

Метою робочої зустрічі, яку ініціював секретаріат ЛМВК Луцького району Волинської області, є організація співпраці територіального управління Служби судової охорони у Волинській області з Луцькою виборчою комісією під час проведення місцевих виборів.

Під час розмови голова ЛВК Луцького району Марія Парфенюк особливу увагу звернула на підтримку та допомогу у забезпеченні громадського порядку під час місцевих виборів, обмін інформацією, яка зможе попередити та виявити будь – які протиправні наміри осіб, що беруть участь у виборчих заходах на дільницях.

Заступник начальника ТУ (зі служби) ССО у Волинській області Леонід Прокопчук запевнив присутніх, що під час виборчої компанії у регіоні керівництво Служби судової охорони забезпечить організацію посилення охорони судів та суддівських  установ. З особовим складом ТУ ССО Волині заплановано проведення ряду інформаційно – освітніх семінарів та занять  щодо виборчого законодавства України та виборчого Кодексу України. У цей період співробітники Служби будуть переведені на посилений варіант несення служби.

0 Комментариев