Голова волинської “Свободи” прокоментував руйнування в Польщі пам’ятника УПА

news

Те, що раніше могло прийти в голову лише провокаторам, тепер стало офіційною державною політикою Польщі, яка несе повну відповідальність за руйнування українських пам’ятників. Таку позицію 27 квітня 2017 року висловив голова Волинської “Свободи”, депутат Волинської облради Анатолій Вітів.

Про це інформує прес-служба Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Націоналіст акцентував увагу на тому, що позиція знищення українських пам’ятників на території ПОльщі набула статусу офіційної державної політики.

“Те, що 26 квітня відбулося у селі Грушовичі під Перемишлем, де був знищений пам’ятник УПА, є проявом не просто діяльності окремих провокаторів. Це з недавніх пір стало офіційною державною політикою Польщі. Руйнування українського пам’ятника за благословення польської влади відбулося за два дні до 70-ої річниці операції “Вісла”. Це прямий наслідок постанов Сейму та Сенату, фільму “Волинь”. А також тупості, пасивності і млявості української влади і МЗС. Бо якби в Україні сталося щось подібне, польська влада підняла б гвалт на весь світ. В нас влада мовчить, наче набрала води у рот”, – наголосив Анатолій Вітів.

Також він додав, що відповідальність за можливі антипольські акції-відповіді в Україні повністю ляже на Польщу.

“Недалекоглядна польська влада сьогодні фактично взяла курс на повне витіснення українців з їх етнічних територій, які зараз входять до складу Польщі. Те, що колись могло прийти в голову провокаторам, тепер стало державною політикою. Я не здивуюся, якщо на фоні таких антиукраїнських дій в Україні можуть початися акції руйнування польських пам’ятників на Волині і Галичині. Повна відповідальність за такі дії ляже на Польщу”.

0 Комментариев