Голку із шлунку пацієнта дістали у Луцьку

news
У Луцькій міській клінічній лікарні із шлунку пацієнта дістали голку.  Про це пише  «Перший».
Як повідомив заступник директора лікувального закладу, лікар-ендоскопіст Андрій Смольянінов, проковтнути її вдалося випадково на прийомі у стоматолога. Процедура тривала всього дві хвилини і обійшлася без пошкоджень.

«Звернувся пацієнт з підозрою на стороннє тіло у шлунково-кишковому тракті. Розповів, що був у стоматолога, ворухнув язиком і ковтнув інструмент – голку для ревізії каналів. На рентгені побачили, що голка знаходиться в шлунку. Діставати її вирішили під загальною анестезією», – розповів лікар.

Голку діставали ендоскопом – приладом із камерою, що ввели до шлунка через рот пацієнта.

«Анестезіолог Олександр Бойко зробив хороший наркоз, пацієнт спокійно лежав і нам вдалося без будь-яких пошкоджень слизової витягнути голку. Для цього ми її підняли, трохи перенесли, розвернули, щоб захопити інструментом гострий кінець, і дістали. Довжина голки – 2,5-3 сантиметри», – розповів Андрій Смольянінов.

Всього операція тривала 2 хвилини. Лікар каже, такі випадки – непоодинокі. За останні 5 років в Андрія Смольянінова це вже другий пацієнт, який проковтнув стоматологічну голку.

«Якщо таке трапилося, головне – відразу звернутись в лікарню», – наголосив медик.

Відео надане Луцькою міською клінічною лікарнею.

До слова, 2018 року у Луцькій міській клінічній лікарні встановили ендоскопічну стійку вартістю 307 тисяч гривень. Обладнання для медичного закладу купив депутат Луцької міської ради Андрій Покровський.

0 Комментариев