Годинник переводять на годину: як правильно підготуватися до переходу на зимовий час

news

Перехід на зимовий час у 2021 році припадає з 30 на 31 жовтня, тобто з суботи на неділю.

Медики стверджують, що перехід на зимовий час організм людини переносить краще, ніж на літній, разом з тим, це все одно стрес. Тому до переводу стрілок годинника потрібно готуватися заздалегідь. Про це пишеbessarabiainform.

Приблизно за тиждень до події почніть лягати спати на 25-20 хв пізніше, ніж зазвичай. Так ви дасте своєму тілу трохи часу, щоб звикнути до нового графіку. Намагайтеся не перевтомлюватися і не дуже нервувати. Дайте вашому тілу трохи часу, щоб розслабитися.

Дотримуйтеся правильного харчування. Намагайтеся не вживати жирну їжу, відмовитися від алкоголю, пити більше води, вживати багаті вітамінами продукти, рибу. Не користуйтеся гаджетами принаймні за пів години до сну. Провітрюйте кімнату і намагайтеся більше гуляти на свіжому повітрі.

Після переведення годинників на зимовий час наш ранок починається вже в досвітніх сутінках, коли мелатонін не настільки активно виробляється організмом. В результаті такої маніпуляції з годинником з часом біоритми людини приходять в гармонію з навколишнім світом.

 

0 Комментариев