Година Землі: люди добровільно вимкатимуть світло та електроприлади

news

24 березня з 20.30 до 21.30 відбуватиметься Година Землі. Це кампанія, ініційована Всесвітнім фондом природи WWF, головною умовою якої є вимкнення світла та електроприкладів на 1 годину. Мета – привернути увагу світової спільноти до екологічних проблем. В Україні до неї долучилися 33 міста, повідомляють на офіційному сайті Всесвітнього фонду природи WWF в Україні, – передає Gazeta.ua.

 

 

“Дякуємо всім за підтримку Години Землі! Дізнайтеся, які події відбудуться в Україні в рамках Години Землі 2018 у вашому місті!”, - сказано у повідомленні. Серед українських міст, що братимуть участь в акції – Київ, Львів, Харків, Одеса, Бердянськ, Броди.

Організатори також заохочують учасників акції надсилати фото та відео події для національного звіту кампанії або міжнародних роликів про Годину Землі.

“Будемо дуже вдячні також за фото чи відео фіксацію вимкнення знакових споруд у вашому місті”, - зазначено у повідомленні.

У столиці на годину вимкнуть підсвітку Золотих Воріт та монументу Батьківщина-Мати.

Годину Землі започаткували в Сіднеї, Австралія в 2007 році. Тоді 2,2 млн домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Вже у 2008 році ця подія стала масовою екологічною ініціативою. До неї долучились понад 100 млн людей у 35 країнах світу.

Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році. Годину Землі проводили у 16 містах та містечках.

Згідно з даними Звіту WWF про Живу Планету, зараз людство споживає в 1,6 разів більше ресурсів, ніж може забезпечити Земля. Людство викидає більше вуглекислого газу в атмосферу, ніж океани і ліси можуть поглинути, виснажує рибні запаси і вирубує дерева швидше, ніж вони зможуть відродитися і вирости, продукує більше сміття, ніж планета може “перетравити”.

0 Комментариев