Гарна, пухнаста та не за всі гроші: як правильно вибрати новорічну красуню

news

Атрибут цього свята – новорічна ялинка. І люблять її як дорослі, так і діти. Перед святом на ринках, в переходах і в гіпермаркетах їх пропонують безліч. Як не заплутатися при виборі? Представляємо вам наш гайд за порадами. Не забудьте зберегти собі цю статтю.

Інструкція по вибору ялинки на Новий рік

Перше – це ви повинні визначитися яка саме “лісова красуня ” вам потрібна – жива чи штучна?

Жива дає приємний запах сосни (ялини), стояти буде, в залежності від того, коли її зрубали, від тижня до місяця. Варто дешевше. Штучна коштує дорожче, і її достатньо всього раз купити, щоб забезпечити себе на найближчі роки, адже вона не обсипається. З мінусів – у неї немає того самого лісового запаху. Хоча зараз продаються навіть спеціальні ароматизатори для неї.

Якщо ви вибрали живу, то спочатку зверніть увагу на її легальність – подивіться, чи є чіп на дереві. Якщо є, значить її зрубали легально в спеціальному розпліднику.

Потім зверніть увагу на колір і стан голок. Не повинно бути жовтуватого відтінку. Голки не повинні обсипатися. Вибирайте пухнасте дерево. Воно візуально виглядає краще, ніж ті, де голки рідкісні.

Якщо купуєте ялинку заздалегідь (рекомендовано не раніше, ніж за два тижні до нового року), то зберігайте її в прохолоді, бажано навіть поставити у відро з землею або водою.

Як вибрати штучну ялинку?

Тут все простіше – ви звертаєте увагу на такі показники: колір, густота, наявність підставки і ціна. І відповідати вони будуть не рекомендованим стандартам, а вашим персональним вимогам.

0 Комментариев