Фотоспостереження за депутатами Верховної Ради

news

Кажуть, депутати 8-го скликання у Верховній Раді працюють за зовсім іншими принципами. Якби там не було, але чи нормально, займатись хто зна чим у той момент, коли вирішуються державні справи? Досить цікаво поспостерігати за народними обранцями із ложі преси.

Куди не кинь оком – всі із телефонами чи планшетами в руках, а подекуди – дехто не посоромився заглядати і в ноутбуки. Звісно, якщо ти туди заглядаєш для справи, про яку іде мова саме в цей момент, то це припустимо. Однак, якщо уважно подивитися на фото, то ґаджети використовуються для чого завгодно, але точно не для розгляду проектів закону.

 

7 8 9 10

Хтось розмовляє по телефону, не зважаючи, що тим часом у залі іде голосування чи має слово його колега. Хтось поодиноко «зависає» у «Фейсбуку», а хтось геть сором втратив та ділиться враженнями від побаченого із сусідом збоку.  І навіть на передніх рядах не бояться осуду та активно «тикають» по сенсорному екрану свого смартфону.

6

KpvqLLY64SE

Якщо ще у великій кількості людей, можливо, ти загубишся, то, здавалося б, під час роботи комітетів, коли у всіх на виду, грати ігри чи сидіти на «Фейсбуку» не зовсім доцільно. Однак, залежність від свого смартфону чи планшету виявляється сильнішою. Особливо відзначився під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції депутат Володимир Парасюк. Ще до початку засідання він все із посмішкою активно перебирав пальцями по екрану – чи то якусь гру грав, чи так весело «чатився» із друзями. Та початок роботи не відірвав Парасюка від телефону. Хоча, можливо, то новітні підходи до роботи і він, можна так сказати, проводив превентивні методи проти кібер-корупціонерів.

 

4

1

2 3 5

Текст і фото – Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

0 Комментариев