Фестиваль талановитих людей з особливими потребами відбудеться у Луцьку

news
П’ятий фестиваль талановитих людей з особливими потребами “Особлива людина – особливий талант” відбудеться традиційно у Луцьку.

У Палаці культури міста 2 грудня о 15 годині фестиваль відкриється святковим концертом за участю дітей з особливими потребами.

Мета фестивалю – допомогти реалізувати свої творчі здібності дітям, котрим через їхній специфічний розвиток може бути складно досягти таких здобутків, як їхнім здоровим ровесникам.

Як зазначив голова відділу ієромонах Ілля (Вишневський): “Вони теж прагнуть бути корисними, вони мають свій унікальний світогляд, навички, мрії, вони є щирими і талановитими”, – кажуть організатори.

“Це юнаки та дівчата з синдромом Дауна, а також діти представників ГО «Янголята», у чиїх сім’ях виховують малечу з аутизмом. Крім них, до концерту долучаться діти об’єднання Повір у себе, у котрому спільно працюють батьки дітей з психофізичними ускладненнями розвитку, та представники Волинського обласного молодіжного центру реабілітації інвалідів з дитинства Джерело життя”, – говорить він.

До організації фестивалю долучаться представники Липлянської спеціалізованої школи інтернат та Маневицький інклюзивно-ресурсний центр.

Захід проходитиме з благословення керуючого Волинською єпархією архієпископа Нафанаїла.

Волинян кличуть на фестиваль талановитих людей з особливими потребами
0 Комментариев