Фабрика Порошенка не хоче зносити пам’ятник Марксу

news

Український інститут національної пам’яті повторно закликав Київську кондитерську фабрику Рошен, яка належить президенту Петру Порошенкові, демонтувати пам’ятник Карлу Марксу, який встановлений на її території, і виконати вимоги закону про декомунізацію.

Про це пише Корреспондент.net.

“Український інститут національної пам’яті вдруге надіслав листа до керівництва Київської кондитерської фабрики Рошен, в якому нагадує про вимогу демонтажу пам’ятника Карлу Марксу на її території в установленому законом України порядку”, — йдеться в повідомленні на сайті інституту.
У ньому наголошується, що як стало відомо зі звернень громадян, на території фабрики розташований пам’ятник лідеру міжнародного комуністичного руху і співавтору Маніфесту комуністичної партії Карлу Марксу.
В інституті нагадали, що згідно з українським законодавством, пам’ятник Карлу Марксу на території фабрики Рошен є символікою комуністичного тоталітарного режиму і підлягає обов’язковому демонтажу.
При цьому перший лист з нагадуванням про необхідність демонтажу пам’ятника К. Марксу інститут направив 25 вересня 2015 року, але офіційної відповіді досі не отримав.
Як відомо, до приватизації Київська кондитерська фабрика мала ім’я Карла Маркса.

0 Комментариев