«Е-малятко»: отримай 10 послуг за 1 заяву

news

Пілотний проект «Е-малятко» у місті Луцьку реалізовуватиме ЦНАП.  Про це повідомляють на сторінці відомства у фейсбуці.

Проект надасть можливість кожній сім’ї отримати 10 послуг держави, пов’язаних із народженням дитини, за однією електронною заявою відразу в пологовому будинку 🙂

Процедуру впровадження нового сервісу обговорили у ЦНАП представники міської ради, податкової інспекції, міграційної служби, пологового будинку, перинатального центру, департаментів соціального захисту та державної реєстрації з координатором програми EGAP Катериною Черногоренко.

«Ініціатива важлива тим, що людині після народження дитини не потрібно буде ходити у різні установи, щоб отримати адміністративні послуги, – зазначив під час зустрічі секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт. – Ми уже відчули цю потребу, тому у ЦНАПі почали об’єднувати послуги для надання батькам, у яких народилося маля. Тут діє мобільна група, яка зможе надалі ефективно реалізовувати у Луцьку проект «Е-малятко».

«У ЦНАП міста Луцька уже налагоджена тісна взаємодія з державними структурами, задіяними у проєкті, створені доступи до основних реєстрів для надання послуг, – поінформувала директор депаратменту Лариса Карп’як. – Залишилося налагодити електронний зв’язок з фіскальною службою, але, переконана, за місяць ми це реалізуємо».

За словами координатора проекту Катерини Черногоренко, з 1 січня 2020 року проект «Е-малятко» запускають у 10-ти містах, в тому числі й у місті Луцьку.

 

0 Комментариев