“Дякуємо лікарям” – в рамках соціальної акції сьогодні о 19 годині пролунає автомобільний сигнал вдячності

news

Компанія OPTI з початку карантину в Україні долучилась до соціальної відповідальності бізнесу, реалізувавши декілька ініціатив в рамках національного проекту “Місто чекає свого героя”:

 • За підтримки МОЗ України компанія безкоштовно перевозила лікарів у 6 регіонах України (Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Рівне).
 • Спільно з місцевими органами самоврядування у Хмельницькому та Житомирі компанія безкоштовно допомагала доставляти соціальні продуктові набори.
 • Безкоштовне перевезення працівників національного штабу Центру громадського здоров’я України.
 • У зв’язку з проблемами транспорту, служба OPTI безкоштовно розвозить людей на процедури гемодіалізу у Хмельницькому, та планує запустити таку послугу і в інших містах.

 

У зв’язку з пом’якшенням карантину в Україні, компанія 21 травня 2020 року о 19.00 організовує соціальну акцію “Дякуємо лікарям”, в рамках якої, водії служби з’їдуться до центральних лікарень у 24 регіонах України.

Одночасно, по всій території України о 19.00 пролунає автомобільний сигнал вдячності.

Ми закликаємо всіх водії долучитись до цього флешмобу! Підтримати лікарів у цей нелегкий час для всієї країни, а також показати всьому світові відкритість та вдячність наших громадян.” – генеральний директор компанії OPTI Петро Ковтун.

 

В багатьох країнах Європи та світу схожі ініціативи реалізуються звичайними людьми, які у визначений час виходять на свої балкони — аплодуючи лікарям. В України подібних акцій поки не існує. Ми плануємо показати всьому світові вдячність українців медичному персоналу, лікарям за їх безцінну роботу.

 

В яких містах точно планується акція:

 1. Київ
 2. Харків
 3. Хмельницький
 4. Чернівці
 5. Львів
 6. Івано-Франківськ
 7. Запоріжжя
 8. Дніпро
 9. Тернопіль
 10. Луцьк
 11. Рівне
 12. Вінниця
 13. Кам’янське
 14. Кривий ріг
 15. Одеса

Список оновлюється.

 

0 Комментариев