Дві луцькі сім’ї отримали нове житло

news

Щаслива подія сьогодні відбулася у житті двох луцьких сімей. Відповідно до рішення виконавчого комітету про надання квартир перший заступник міського голови Григорій Недопад та радник міського голови Ігор Поліщук вручили ключі від помешкань їх новим власницям, – повідомляють на сайті Луцької міської ради.

 

Ніна Шимчук отримала квартиру на вулиці Ковельскій. Раніше жінка працювала у відділенні Ощадбанку на вулиці Ковельській та жила у нежитловому приміщенні над ним протягом 24-х років.

“Я сьогодні дуже радий, що та політика роботи із забудовниками, яку веде наша команда, дає можливість забезпечувати житлом. За останній час дві квартири було надано воїнам-афганцям, перед цим ми дві квартири у співфінансуванні з обласною радою дали нашим спортсменам, дві – надали дітям-сиротам”, – розповів Ігор Поліщук.

Анна Гарманська, в свою чергу, отримала будинок у селі Охнівка Володимир-Волинського району. Жінка виховує 6-річну дитину. Незважаючи на те, що Анна – лучанка, вона обрала Охнівку через бажання бути ближчою до сестри, яка також проживає у цьому селі.

“Хочеться сказати, що служба у справах дітей працює. Сьогодні наша підопічна починає нове життя у новій оселі. Хочеться, щоб це був лише початок вашого життєвого шляху”, – привітав присутніх Григорій Недопад.

0 Комментариев