Дві громади у Волинській області за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP запроваджують е-журнали та е-щоденники у школах

news

У школах Зимнівської та Вишнівської громад з 1 вересня запрацюють електронні щоденники та журнали. Учні та їхні батьки зможуть онлайн отримувати інформацію про оцінки та домашні завдання. Для цього у серпні понад 180 вчителів Вишнівської та Зимнівської громад пройшли навчання роботи з платформою за організаційної підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарією.

 

Важливо, що обидві громади є учасницями проєкту “Цифрові громади” Програми EGAP, яка сприяє впровадженню системних змін у громадах, що спрямовані на цифрову трансформацію.

 

Починаючи з березня цього року, Програмою EGAP серед іншого було проведено ряд вебінарів для освітян Цифрових Громад, присвячених організації дистанційного навчання в умовах карантину та впровадженню цифрових інструментів для підвищення ефективності навчального процесу.

 

«Для нас важливо впроваджувати електронні рішення у всіх сферах громади. У освіті зокрема. Мені приємно, що наша громада впроваджує інновації у школах. Ми одні із перших почали використовувати платформу Google-classroom під час дистанційного навчання. Це було зручно та цікаво і дітям, і вчителям. Приємно, що наші старання у напрямку цифровізації мають результат. І велика заслуга цьому – співпраця із Програмою EGAP» – коментує сільський голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик.

 

 «Головна мотивація для нас у цьому рішенні – діти. Тому що через цифровізацію освітнього процесу ми залучаємо дітей та робимо для них процес навчання цікавим та інтерактивним. Перший час карантину ми були дещо розгублені, проте чітко зрозуміли необхідність впровадження цифрових рішень. Сьогодні ми не ставимо питання про доцільність цифровізації. Цей процес неминучий. Тому робимо крок за кроком до сучасної освіти» – каже Василь Стрільчук, заступник сільського голови Вишнівської ОТГ.

 

0 Комментариев