Двадцятикілограмового товстолоба передали з Волині в зону АТО

news

 

Ковельчани передали на Схід цінний вантаж. Гуманітарна допомога, що складалась з продуктів харчування та інших необхідних бійцям речей, нещодавно була передана в зону бойових дій. Про це пише ПроКовель.

Нещодавно головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів Ковельської рибоохоронної дільниці Дмитрук С.В. відвідав бійців АТО 44 артилерійської бригади. Зараз вона дислокується поблизу міста Лисичанська Луганської області, де ще рік тому чоловік проходив службу і захищав територіальну цілісність нашої країни. На цей раз він прибув туди із волонтерською допомогою, яку йому допомогла зібрати громада Старої Вижівки та працівники Волиньрибоохорони.
Зокрема було передано дві тонни продуктів, дороговартісні автомобільні запчастини та інші необхідні для бійців речі. Рибалки Старої Вижівки передали товстолоба вагою 20 кілограмів. Не залишились байдужими і найменші патріоти нашої країни – діти працівників Волиньрибоохорони. Вони передали малюнки та листівки для воїнів із побажаннями скорішого повернення додому з перемогою та без ушкоджень.

0 Комментариев