Довгі вихідні та перенесені робочі дні у 2021 році

news
Вже можна приблизно планувати свої графіки та відпочинок на наступний рік. На Різдвяні свята, День Незалежності й на Покрову буде по 4 вихідні поспіль.
Кабінет міністрів України на своєму засіданні 30 вересня ухвалив розпорядження “Про перенесення робочих днів у 2021 році”.

Наступного року будуть перенесені три робочих дні. Тож на Різдвяні свята, День Незалежності й на Покрову буде по 4 вихідні поспіль.

Як наголошується в документі, робочі дні перенесені з метою забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування у 2021 році: 7 січня – Різдва Христового та 24 серпня – Дня незалежності України, 14 жовтня – Дня захисника України.

У 2021 році для працівників, яким встановлено 5-денний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю, робочі дні перенесені з:

п’ятниці, 8 січня, на суботу, 16 січня;

понеділка, 23 серпня, на суботу, 28 серпня;

п’ятниці, 15 жовтня, на суботу, 23 жовтня.

Згідно з документом, спеціальний режим роботи банків та їх відділень у ці дні буде визначати Національний банк України.

“Також це не призведе до зменшення тривалості робочого часу впродовж року і не спричинить змін щодо фонду заробітної плати, обсягів виробництва та надходжень до бюджету”, – інформує Урядовий портал.

0 Комментариев