“Дострокових парламентських виборів може не бути”

news

Повідомляє gazeta.ua

 Розклади в місцевих радах показали, що політичним силам невигідні дострокові парламентські вибори, вважає політолог 41-річний Андрій Миселюк. Вони спричинять напругу й конфлікти в політичному середовищі. Між членами коаліції вже виникали скандали. Зокрема, депутати від “Батьківщини” періодично відмовлялися голосувати в сесійній залі. Або вимагали голосувати за закон про ренту в редакції свого лідера Юлії Тимошенко, не погоджувалися на компроміс, на який уже згодні зараз. Свій внесок до дестабілізації додала й Радикальна партія Ляшка, яка влаштовувала тарифні майдани.

Якщо вибори оголосять, то як щонайменше півроку відчуватиметься дестабілізація. Не буде практичної роботи з реформування. Так вважають і в “Блоці Петра Порошенка”. Там наголошують, що треба доводити до результативного кінця реформи, а не займатися виборами.

Коаліція проіснує щонайменше до літа. А оскільки після місцевих виборів градус напруги й популізму трохи знизився, щонайменше до осені дострокових парламентських виборів точно не буде. Можливо, цей парламент пропрацює всю свою каденцію. Рішення про розпуск Ради може прийняти керівництво країни. Бажання і волі на це поки що немає.

0 Комментариев