Допомога потерпілій від наслідків аварії на ЧАЕС

news

Сучасна система соціального захисту населення охоплює практично всі сфери суспільного життя. Кожен має право на отримання соціальних послуг та виплату грошових компенсацій, передбачених чинним законодавством. З питанням виплати грошової компенсації особам, які є потерпілими внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території радіоактивного забруднення, звернулась жителька Камінь-Каширського району до управління соціального захисту Камінь-Каширської районної державної адміністрації.

Після отримання відмови від управління соціального захисту щодо нарахування та виплати щомісячної грошової допомоги у зв`язку з обмеженням споживанням продуктів харчування місцевого виробництва та особистого підсобного господарства, пані Галина звернулась до Камінь-Каширського бюро правової допомоги Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Фахівчиня бюро Інна Бондар, ознайомившись з матеріалами справи, підготувала позовну заяву до суду, оскільки клієнтка належить до категорії осіб з інвалідністю та має право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Рішенням суду від 05 жовтня 2020 року позовні вимоги клієнтки було задоволено в повному обсязі, зобов`язано управління соціального захисту населення Камінь-Каширської районної державної адміністрації Волинської області провести із 28 листопада 2019 року нарахування та виплату щомісячної грошової допомоги у зв`язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та особистого підсобного господарства в розмірі, що дорівнює 40 відсотків від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 01 січня календарного року.

Саме таким чином відновлено право клієнтки на отримання щомісячної грошової допомоги у зв`язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та особистого підсобного господарства.

0 Комментариев