Донька відомого українського легендарного співака Олена Мозгова оголосила про започаткування вокального конкурсу «LIVE VOICE – 2021»

news

Донька відомого українського легендарного співака, композитора-пісняра, народного артиста України Миколи Мозгового Олена оголосила про започаткування вокального конкурсу «LIVE VOICE – 2021».

 «З огляду на те, скільки співаючих людей, різного віку, але нікому не відомих, чи зовсім маловідомих, хоче взяти участь у концерті кращих пісень Миколи Мозгового я вирішила справедливим створити конкурс.

Жодних обмежень по віку, досвіду, спеціальній освіті. Важливо вміти гарно співати, мати харизму та артистичність.

Переможець отримує спеціально підібрану пісню Миколи Мозгового, професійне аранжування, запис у студії, якщо буде потрібно заняття з кращими педагогами по вокалу і акторській майстерності, комплексну підготовку до виступу на концерті, постановку номера, створення і втілення образу (костюм, зачіска, макіяж), власне виступ на головній сцені країни 24 жовтня у концерті кращих пісень Миколи Мозгового, зйомку, показ на телебаченні і права на використання пісні та відео.

Думаю, приз такий собі нічогенький.

Положення і документи всі в розробці, офіційний старт наступного тижня. Слідкуйте за моєю сторінкою.

Успіхів!» – зазначила у своєму дописі у соціальній мережі Олена Мозгова.

Як стало відомо «LIVE VOICE – 2021» проходитиме у кілька етапів. Подати заявку на участь можна на офіційному сайті конкурсу: https://livevoice.in.ua

Вже цього року завдяки Миколі Мозговому та вокальному конкурсі «LIVE VOICE» спалахнуть нові зірки, які виступатимуть разом із зірками на головній сцені країни і найдушевнішому концерті року – триб’ют-шоу «Кращі пісні Миколи Мозгового».

Українська осінь така ж щедра, як душа Миколи Мозгового, яка живе у його піснях. Композитор і співак, який до нестями любив музику та мав талант проникати словом у душу, залишив для нащадків найголовніше – пам’ять про себе у піснях, які не можуть залишати нас байдужими. Ми впізнаємо їх з перших акордів,  вони непідвладні часу і сьогодні залишаються справжніми перлинами в скарбниці української естрадної музики. Насолодитися творчістю, відчути усю велич та проникливість композицій Майстра слова та музики Миколи Мозгового у нових аранжуваннях –  справжнє задоволення і доказ того, що талант непідвладний часу.

Українська осінь – це пісня Миколи Мозгового у особливій інтерпретації та виконанні найкращих сучасних зірок: MONATIK, Без Обмежень, Dzidzio, Zlata Ognevich, Олександр Пономарьов, Гайтана, DAVID, Міла Нітіч, Maxima, Марія Бурмака & Петро Чорний,Katya Chilly, Влад Ситнік, Luiku, Вікторія Васалатій, Іванка Червінська, BARLEBEN, Олена Мозгова та інші.

Завдяки трансляції на телеканалі «1+1» музичне дійство побачать мільйони глядачів.

Квитки на концерт-телезйомку є можливість придбати у офіційного партнера:

                https://kontramarka.ua/uk/koncert-pamati-mikoli-mozgovogo-55766.html

Слідкуйте за новинами конкурсу у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/livevoiceinukraine

https://www.instagram.com/livevoiceinua

Любиш українську пісню? Вмієш співати і маєш намір показати свої здібності на великій сцені? – долучайся до Всеукраїнського вокального конкурсу «Live Voice»!

0 Комментариев