Домашній засіб від потрісканих рук

news

Під час карантину із частим використанням антисептиків зі сухістю рук стикається кожен.

Нігті та кутикула тріскаються і розшаровуються, часто з’являються ранки у вигляді задирок кутикули. Простий, старомодний домашній засіб допоможе відновити та підтимати втрачену вологу шкіри.

Все що вам потрібно для цієї простої процедури:

· Вазелін
· Бавовняні рукавички

Крок 1
Замочуйте руки в теплій воді кожного вечора перед сном. Обережно просушіть руки м’яким рушником.

Крок 2
Нанесіть товстий шар вазеліну. Уникайте лосьйонів і олій, які є надто рідкими, щоб бути ефективними. Нанесіть на нігті вазелін. За допомогою масажу щедро вотріть вазелін в кутикулу та під нігті.

Крок 3
Одягніть на ніч пару бавовняних рукавичок. Рукавички збільшують проникнення вазеліну, що призведе до інтенсивного зволоження.

Порада
Протягом різної домашньої роботи одягайте відповідні рукавички для захисту ваших рук. Для садівництва використовуйте шкіряні або бавовняні рукавички. Якщо ваші руки постійно піддаються впливу води, одягніть гумові рукавички. Гумові рукавички також є найкращим захистом від миючих засобів та хімічних речовин. Пийте багато води, щоб залишатися гідратованим. Мийте руками миючим засобом, що не містить мила, тому що мило сушить шкіру. Замість цього використовуйте альтернативні миючі засоби, що містять олію ши та інші зволожуючі речовини.

Наносьте зволожуючий лосьйон або крем для рук раз або двічі на день.

Ніколи обривайте задирки кутикули, бо це може призвести до інфекції. Замість цього обріжте задирку чистими, гострими ножицями для кутикули.

Лосьйони для дуже сухих і потрісканих рук
Сухі руки та болючі тріщини можуть бути результатом частого ручного прання, чутливої ​​шкіри або сухого зимового клімату. Незалежно від причини, ці пошкодження болючі і вимагають неабиякого догляду. Пошук лосьйонів, які добре працюють для вашої шкіри, може бути складним завданням. Для лікування дуже сухої шкіри зволожуючий лосьйон повинен бути досить жирним, містити зволожуючі інгредієнти та бути вільним від звичайних алергенів.

Вибір кремів для рук
Є три основних типи зволожувачів для рук. Мазі дуже жирні, але дуже ефективні. Креми вбираються в шкіру, але залишають жирну плівку на руках. Більш легкі лосьйони – це найпопулярніший вибір, однак, вони є найменш ефективними. Виберіть більш густий засіб, слідкуйте, щоб він не містив спирту.

0 Комментариев