До Луцька з’їхалися інфекціоністи з 22 областей України. ФОТО

news

Щороку Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів організовує науково- практичну конференцію, аби обговорити роль і місце інфекціоністів в умовах реформування медичної галузі. У форумі взяли участь 127 лікарів та науковців з 22 областей України, які вели мову про кров’яні інфекції як загальнодержавну проблему. Адже за офіційною статистикою в Україні інфекційні захворювання щороку збільшуються на 18%. Крім того, сьогодні так і не визначено, якою буде співпраця медиків з початковою ланкою і як налагодити співпрацю з сімейними лікарями, – повідомляють на сайті Луцької міської ради.

 

Привітав учасників конференції заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, зазначивши, що це своєрідне навчання сприятиме підвищенню іміджу лікарів-інфекціоністів.

Варто зазначити, що цього року на ремонт приміщення обласна інфекційна лікарня отримає 40 мільйонів гривень з бюджетів усіх рівнів.

Як зазначив заступник начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Віктор Глухманюк: “ В інфекційній лікарні більше 60% пацієнтів цієї медичної установи саме лучани, тому депутати міської ради виділили на її ремонт 10 мільйонів гривень “.

Отож, впродовж двох днів лікарі та науковці під час пленарних засідань спілкуватимуться про сучасні тенденції в діагностиці та лікуванні гельмінтозів, гепатитів, малярії, кору, хвороби Лайма та інших інфекційних захворювань. На завершення всеукраїнської конференції усі учасники отримають відповідний сертифікат та підготують спільний проект рішення щодо подальшого розвитку інфекційної служби в Україні.

0 Комментариев