До Луцька прибули міжнародні спостерігачі. ФОТО

news

До УМВС України у Волинській області завітали довгострокові спостерігачі місії Європейської мережі зі спостереження за виборами ENEMO Імран Алієв та НатіаХутсураулі.

Про це повідомляють в УМВС України у Волинській області.

Під час зустрічі гості розповіли про мету їхнього перебування на Волині. Загалом у день волевиявлення громадян в області працюватиме близько десятка їхніх представників.

Із іноземними гостями зустрілися начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига та начальник сектору Укрбюро Інтерполу УМВС Ігор Рябчиков.

“Основна мета місії – спостереження за виборчим процесом в Україні ідотримання прав громадян. Нинішні вибори до місцевих рад для України – важливий момент в її історії. Тож ми прибули, щоби підтримати вас, і допомогти забезпечити та засвідчити легітимність цього процесу”, – відзначив Імран Алієв.

Своєю чергою, очільник волинських правоохоронців наголосив, що працівники міліції всіляко сприятимуть їхній роботі, та розповів про алгоритм взаємодії:

“Завдання працівників міліції полягає в охороні бюлетенів та забезпеченні правопорядку на виборчих дільницях. Правоохоронні органи реагують на кожне повідомлення про порушення виборчого законодавства. Волинська міліція гарантує міжнародним спостерігачам особисту безпеку та захист”.

0 Комментариев