До Лесиного ювілею в Україні створили офіційний сайт

news

В Україні створили офіційний сайт ювілейного року Лесі Українки

Офіційний сайт ювілейного року мисткині створили МКІП та агенція Postmen. Він дозволить українцям пізнавати особистість і творчість письменниці та слідкувати за подіями, присвяченими Лесі Українці. Про це повідомили у пресслужбі Мінкульту.

Читай також: Леся Українка – 150 років від дня народження геніально поетеси

Відомо, що впродовж 2021 року відбудеться серія заходів з нагоди 150-річного ювілею поетеси. Докладна інформація про всі події з’являтиметься на офіційному сайті: 150imenlesi.org. Відвідувачі можуть підписатися на новини про різні заходи. Нині на сайті розміщена інформація про офіційне відкриття мистецького проєкту «Леся Українка. 150 імен» з нагоди ювілейного року Лариси Петрівни Косач-Квітки.

Захід відбудеться у день народження поетеси 25 лютого в Українському Домі і включатиме:

  • експозицію,
  • перформанс,
  • змістовні дискусії на Радіо Леся та Косач Talks,
  • презентацію першого повного нецензурованого видання творів Лесі Українки у 14-ти томах.

Подію, яка стане справжнім культурно-медійним епіцентром, можна буде відвідати з дотриманням карантинних обмежень 25 лютого за запрошеннями, а з 26 лютого до 8 березня — вхід безкоштовний.

На сайті також представлено ювілейний брендинг і digital brand kit, розроблений агенцією Postmen, які кожний охочий може завантажити за лінком: identity.150imenlesi.org і вільно використовувати.

0 Комментариев