Для міжміських автобусних маршрутів закриють рух декількома вулицями Луцька

news

У Луцьку протягом дня обмежать рух великогабаритного транспорту окремими вулицями

Таке рішення прийняли сьогодні  під час чергової 13-ї сесії міської ради.

Згідно “Про внесення змін до рішення міської ради від 25.07.2007 № 16/17 “Про забезпечення дотримання Закону України “Про автомобільний транспорт” на вулицях м. Луцька” пропонується впорядкувати пасажирські перевезення на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять вулицями міста Луцька, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176 “Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”. До рішення, крім заборонених для руху автобусів приміських та міжміських маршрутів проспектів Волі, Соборності, вулиць Винниченка, Паркова, Богдана Хмельницького, ще додано проспекти Василя Мойсея, Перемоги та вулиця Яровиця для міжміських автобусних маршрутів.

Начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов зауважив, що прийняття рішення сприятиме виконанню Меморандуму про співпрацю Волинської обласної державної адміністрації та Луцької міської ради від 10 лютого 2020 року.

Окрім цього, з 1 серпня 2021 року дозволяється рух транспортних засобів, габаритна довжина яких перевищує 15 метрів, вулицями та проспектами міста, а саме: Волі, Соборності, Винниченка, Яровиця, Василя Мойсея, Перемоги, Президента Грушевського, Стрілецька, Паркова, Богдана Хмельницького, Шевченка (на ділянці від вул. Набережна до вул. Словацького), Відродження, Рівненська, Задворецька (на ділянці від вул. Клима Савура до вул. Рівненська), Кравчука лише з 22 год. до 06 год., оскільки такі транспортні засоби створюють суттєві перешкоди в дорожньому русі на центральних проспектах та вулицях міста. Ці ділянки з тісною забудовою, вузькою проїзною частиною тощо.

0 Комментариев