Дівчину з Луцька розвели на інтимні фото та розіслали їх друзям

news

Відвертий, дуже інтимний «подарунок» нещодавно отримав у повідомленнях в одній із заборонених в Україні соцмереж лучанин Петро (ім’я змінено). Ще більше наш герой здивувався, коли на оголених знімках впізнав… свою однокласницю, – повідомляє “VIP”.

ОГОЛЕНА ЛУЧАНКА І СОРОМІЦЬКИЙ ЛИСТ

Фото супроводжував не менш шокуючий текст, який ми подаємо без змін:

«Это check you.

Ми проверили твою подругу – Аню (ім’я змінено) и она оказалась шлюхой. Она согласилась переспать с незнакомым парнем за деньги и выслала свои интимные фотографии в качестве подтверждения намерений и «демонстрации товара». Текст развода скоро появится на нашем сайте, следите за обновлениями.

А самое печальное в том, что у нее есть парень. Но она сказала, что она сможет изменить ему и он будет не в курсе. Когда она поняла, что ее просто развели – она удалила свою страницу в надежде, что никто об этом всем не узнает. Но мы оказались умнее.

Мы против таких продажных девушек, по этому теперь все ее друзья узнают какая она на самом деле. Сheck you против шлюх!»

 

НАСЛІДКИ ГОРЕ-РОЗІГРАШУ

В результаті цього жахливого розіграшу лучанка дійсно видалися з соцмереж. Так, зникли її акаунти у Вконтакті, Фейсбуці. Сторінка дівчини в Інстаграмі – теж не оновлюється, вона має тільки одне фото і лише кілька десятків підписників.

Її хлопець, з яким вона зустрічалася близько чотирьох років, вочевидь, теж не захотів продовжувати спілкування з жертвою пікаперів. Згідно з інформацією нашого видання, на цей час вони уже не зустрічаються.

РОСІЙСЬКИЙ СЛІД І ПРОДАЖНА ЛЮБОВ

До слова, переписку, яку обіцяли опублікувати, «борці за справедливість» на сайт так і не поставили. В розділі «Міста» ми знайшли Луцьк, та жертву страшного розіграшу ми так і не побачили. Цікаво, що сам ресурс, який займається начебто благородним ділом, має російську «прописку».

«Сheck You это официальный сайт где выкладываются эпичные скрины переписок с девушками и не только, готовыми отдаться за деньги. Помимо самого развода, жертвы присылают фото», – так пишуть про себе творці проекту.

0 Комментариев