Дівчинка з Волині перемогла у всеукраїнській мистецькій акції

news

Вихованка Нововолинської загальноосвітньої школи №2 другокласниця Даринка Никитюк здобула перемогу у ІІ Всеукраїнській мистецькій акції «Мій Шевченко», яку організували Національний музей Т.Г.Шевченка та Національний центр «Мала академія наук».

Про це повідомляє ВОДТРК.

“За умовами акції кожен маленький учасник мав власноруч каліграфічно написати уривки з творів Кобзаря, намалювати до них ілюстрації й укласти книжечку. Далі роботи відскановувалися й розміщувалися на сайті конкурсу. Для проведення інтернет-голосування, оригінал надсилався на адресу організаторів акції – у Національний музей Тараса Шевченка. Влітку в Києві була організована виставка дитячих робіт з усієї України, їх надійшло на адресу організатора аж 4500. За результатами інтернет-голосування та рішенням журі кращою визнана саморобна книжечка нашої Даринки! З Волинської області лише вона одна здобула перемогу“, – розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи навчального закладу Аліна Островська.

Дівчинка потрудилася на славу, підтримали її в цьому мама Яна Василівна й перша вчителька Седлерук Наталія Миколаївна.

Найприємнішим моментом, за словами Даринки, була звістка про те, що її запрошено в столицю на нагородження. Туди вона поїхала у вересні разом із мамою та своєю вчителькою.

Дівчинка отримала Дипломом за І місце в номінації «Книга», Подяку «За багатогранний талант і яскравий мистецький хист» та справжню колекцію книг українських письменників.

0 Комментариев