Дітки бійців АТО по-різдвяному відпочивали в Луцьку

news

Днями Центр допомоги учасникам АТО у Волинській області, Автомайдан України, Волинь SOS та волонтери Олексій Кушнєр, Андрій Попик, Наталія Ариванюк для дітей учасників АТО,які мешкають у Рожищенському районі, організовували різдвяний відпочинок. Про це йдеться на сторінці “Народної самооборони Рожище” у Фейсбуці.

“Дітки не тільки долучалися до безлічі цікавих забав в “Адреналін Сіті”, переглядали мультики, куштували смачнючу піцу, а й отримали на згадку про цікаву «новорічну подорож» подарунки – м’яку іграшку, солодощі та медові пряники із зображенням міста Луцька. Для того, щоб дітки військовослужбовців із нашого району теж змогли насолодитися таким чудовим відпочинком, ми організували транспорт (за кошти рожищенських благодійників) та відвезли малечу до обласного центру”, – йдеться в повідомленні.

Тож відпочили цього дня в “Адреналін Сіті” діти поранених та загиблих військовослужбовців: Анастасія та Руслан Єлізар’єві (діти померлого в зоні АТО Руслана Єлізар’єва), Богданка Смолярчук (донька загиблого кіборга Василя Смолярчука), Анастасія Грабарчук (донька демобілізованого бійця АТО Василя Грабарчука), Богдан Денисюк (син демобілізованого бійця АТО Дмитра Денисюка), Таїсія Гончар (донька демобілізованого бійця АТО Руслана Глинюка), Даринка та Роман Шатели (сестра та брат військовослужбовця АТО Дмитра Шатели) та Назар Кривов’язюк (брат демобілізованого бійця АТО Володимира Кривов’язюка).

 

0 Комментариев