Діти волинських атовців поїхали в Данію на відпочинок

news

7 червня 2018 року голова облдержадміністрації Олександр Савченко провів майже 10 діток учасників АТО у подорож до Данії. Організував поїздку волонтерський рух «Меценати для солдата» під керівництвом Руслана Теліпського, – повідомляють на сайті Волинської ОДА.

 

Керівник найвищої виконавчої гілки влади в області зазначив, що ця організація дійсно потужна, тому відома далеко за межами Волині. Вона працює не тільки для підтримки ветеранів війни, а й урізноманітнює дозвілля для дітей Небесного Легіону, зниклих безвісти чи важкопоранених військовослужбовців, ветеранів війни, а також дітей, батьки котрих зараз перебувають в ООС.

Зокрема, з 7 до 20 червня в Данії відпочиватимуть 45 дітей атовців зі всієї України, серед яких – й волинські школярі. Супроводжуватимуть їх волонтери. За проханням керівника руху «Меценати для солдата» Руслана Теліпського, голова облдержадміністрації забезпечив транспортне перевезення групи дітей з Волині.

– Ви іноземну мову знаєте? Ні? То навчіть їх українською розмовляти, – жартував на прощання Олександр Ілліч.

Слід зазначити, що наступна поїздка відбудеться з 19 червня до 2 липня в Буковель. Так, 25-30 діток військовослужбовців відпочиватимуть у таборі. Голова ОДА також забезпечить автобус та паливо і цей маршрут.

0 Комментариев