Директору української бібліотеки в Москві висунули нове звинувачення

news

У Росії слідство висунуло директору московської Бібліотеки української літератури Наталії Шаріній нове звинувачення за статтею “розтрата”. Про це заявив адвокат Іван Павлов, повідомляє “Інтерфакс – Україна“.

“Сьогодні Шаріний офіційно пред’явили звинувачення за ч.4 ст.160 КК РФ (розтрата). За версією слідства, Шаріна в період, коли її звинувачували за першою бібліотечною справою (2011-2013 роки) витрачала на свій захист кошти, призначені для виплати зарплати юристам бібліотеки”, — сказав адвокат фігурантки Павлов.

Нагадаємо, 28 жовтня силовики провели обшук в московській Бібліотеці української літератури. Співробітники спецслужб вилучили з бібліотеки журнал “Барвінок” за нібито зображення прапора “Правого сектора” і сім книг Дмитра Павличка, а зі спеціального сховища — книги з історії України, зокрема, присвячені Степану Бандері і ОУН-УПА.

Наступного дня за звинуваченням у поширенні екстремістських матеріалів була затримана директор бібліотеки Наталія Шаріна. Затримали її через донос колишнього співробітника Сергія Сокурова-Величка.

0 Комментариев