«Динамо» перервало безпрограшну серію луцької «Волині». ФОТО

news

Голи Кравця та Гусєва принесли чемпіонам перемогу у поєдинку з лучанами. Матч 8 туру між луцькою «Волинню» та київським «Динамо» відбувся 20 вересня на стадіоні «Авангард».

Луцьк зустрічав іменитого суперника оновленим стадіоном і проливним дощем. Погодні умови і те, що чемпіону протистояла команда «тренера-гладіатора» Кварцяного в унісон підтвердили передматчеві прогнози: на газоні футбольно-легкоатлетичного «Авангарду» точилася запекла боротьба. Атлетичного та силового футболу очікували обидва наставники: Ребров залишив на лавці запасних фантазистів Велозу та Мораєса, Кварцяний укріпив центр поля трьома «опорниками».

Розпочався матч із активних дій біло-синіх. Столична команда зайняла центральний «плацдарм», однак господарі надійно тримали оборону. Перша пожежа біля воріт Шуста виникла на 11-ій хвилині, коли простріл Антунеша «замикав» Ярмоленко, однак удар киянина заблокували захисники. Невдовзі Андрій змарнував ще одну нагоду, пробивши «по горобцях» із штрафного удару.

На 24-ій хвилині «хрестоносці» змарнували найкращу нагоду у матчі: Матей накрутив на лівому фланзі двох опоненті і пробив у дальній кут воріт Шовковського, однак м’яч на себе прийняла стійка. Після цього ініціативу знову перехопили «динамівців». Гості намагалися пасами у розріз вивести на побачення із воротарем стрімкого Кравця, однак на заваді форварду ставали оборонці «Волині», а інколи і досвідчений Шуст підстраховував партнерів. Як би не старалися червоно-білі, але Кравець свою нагоду таки знайшов:  на 43-ій хвилині нападник поцілив у «шістку» воріт після пасу Беланда, відкривши рахунок у зустрічі.

Початок другої половини гри не відрізнявся від тайму першого. Шуст і надалі пробував себе у ролі останнього захисника, правда, цього разу Богдан заледве двічі не «привіз» для своєї команди взяття воріт.  В обох епізодах м’яч після ударів Ярмоленка із порожніх воріт вибивали захисники «Волині».  Суттєво зіпсував лучанам настрій момент, що трапився на 63-ій хвилині. Насоновборцівським прийомом зупинив Гармаша, а рефері матчу Абдула безапеляційно призначив пенальті. Подарунком захисника «Волині» скористався Гусєв, який забив свій ювілейний 50-ий м’яч у чемпіонатах України.

Другий пропущений гол суттєво зменшив шанси лучан на відновлення паритету, однак нагоди для «камбеку» у господарів поля були. Загрозу воротам динамівців несла небезпечна подача Політила зі штрафного та вихід віч-на-віч із Шовковським прудкого Козьбана, однак в обох епізодах «Сашо» був на висоті, підтверджуючи почесне звання «вічно першого».  Нагоди, аби збільшити рахунок мали і футболісти «Динамо», але матч так і завершився з рахунком 0-2.

Три набраних пункти дозволили найтитулованішій команді України закріпити лідерство у турнірній таблиці. «Волинь» же перервала свою безпрограшну серію, опустившись на шосте місце.