Депутати Устилузької міськради відмовилась компенсувати витрати на учнів, які навчаються у школах Володимира-Волинського

news

На одній з останніх сесій Устилузької міської ради депутати відмовились компенсувати витрати на своїх школярів, які навчаються в освітніх закладах Володимира-Волинського. Про це йшлося на щотижневому брифінгу міського голови Петра Саганюка з місцевими медійниками, – інформує “Район. Володимир-Волинський”.

 

 

– Гостро постало питання про компенсацію витрат на учнів із ОТГ, які навчаються у школах Володимира-Волинського, – зазначив очільник міста. – Якщо із Зимнівською та Зарічанською громадою ми порузумілись і вони погодилися платити за своїх учнів, то на сесії Устилузької ОТГ депутати не підтримали відшкодування таких витрат.

Нагадаємо, у школах Володимира-Волинського навчається 335 учнів із ОТГ і за них повинні сплачувати місцеві бюджети громад. З Устилузької ОТГ до шкіл міста ходить близько 30 учнів

До речі, щорічно на одного учня з міського бюджету виділяють 2 700 гривень (оплата комунальних послуг, харчування, обслуговування приміщення школи та інше) це без врахування капітальних видатків.

«У нас є така ж ситуація із селищем цегельного заводу. Діти ходять у Льотничівську школу (Зимнівська ОТГ). То нам голова громади В’ячеслав Каталик виставив рахунок у 6 тисяч гривень за учня. Чому стільки? Бо вони включили в розрахунок і капітальні видатки.

0 Комментариев