Депутати просять ВРУ врегулювати ситуацію на ДКП «Луцьктепло»

news

Депутати звернуться до Верховної Ради та органів обласної ради щодо критичної ситуації на ДКП «Луцьктепло».

Про це йшлося вчора, 25 жовтня, під час засідання 32-ї чергової сесії міської ради.

Як пояснила директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна рахунки залишаються заблокованими, єврокредит під загрозою зриву, субсидії та пільги не компенсовані державою. Підприємство немає змоги нормально працювати.

Десь орієнтовно на листопад очікуємо законодавчого захисту по рахунку, який дозволить нам працювати із Європейським банком.

Депутат Ігор Поліщук зауважив, що цей борг виник ще у 2012 році і тримали його, аби у певний момент заблокувати роботу підприємства. Поліщук наголосив, що ТОВ «Тепелен» – це підприємство Степана Івахіва, який не йде ні на які перемовини та поступки, позиція одна – заблокувати рахунки та стягнути ці кошти. Борг був ще у 2011 році визнаний тодішнім директором ДКП «Луцьктепло» Олександром Киричуком, який поставив свій підпис на відповідних докуменах. Пізніше борг був визнаний у Рівненському суді, вирішити це питання в судовому порядку не можливо, бо борг визнаний.

Поліщук також наголосив, що через те, що Луцькрада змушена дотувати ДКП «Луцьктепло», то не вдалось зробити декілька прибудинкових територій тощо.

Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що є навіть ризик взимку відключення газу.

Валентина Малютіна пригадала, що борг виник від того, що підприємство було винне Східноєвропейській теплоенергетичній компанії, а та у свою чергу боргувала для ДК «Газ України». Сума боргу ідентична – 28,2 мільйона гривень. Борг був виведений на компанію «Тепелен», однак в обліку Східноєвропейської компанії обліковують той самий борг.

Отож, депутати підтримали звернення.

0 Комментариев