Депутати Південно-Східної України вивчають досвід міста Луцька

news

У Луцьку з робочим візитом перебуває делегація депутатів міських рад Південно-Східної України – Херсонської, Одеської, Дніпропетровської областей. Сьогодні вони мали можливість поспілкуватися із Луцьким міським головою Миколою Романюком, головами фракцій міської ради.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.
Програму обміну досвідом організовано Міжнародним Республіканським Інститутом.
Микола Романюк привітав депутатів міських рад із Південно-Східної України у нашому гостинному місті, акцентуючи на тому, що саме зустрічі і спілкування особливо корисні у набутті нового досвіду. Спочатку він розповів про роботу депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради. Саме завдяки злагодженій роботі обранців громади та лучан вдалося досягнути хороших результатів. Міський голова детальніше зупинився на енергоощадних заходах у житлово-комунальному господарстві, поділився досвідом ефективного залучення коштів міжнародних інституцій, зокрема Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО та ЄБРР.
Також розповів міський голова про проект модернізації системи централізованого теплопостачання Луцька. На його реалізацію отримано 10 млн євро кредитних коштів на вигідних умовах та 4 млн євро гранту від фонду Е5Р.
Зупинився Микола Романюк й на роботі Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку, який надає 340 адміністративних послуг. Щоденно тут обслуговують 400-900 громадян. Колектив ЦНАПу намагається працювати професійно і оперативно, розширюючи сферу послуг. Наприклад, тут мають можливість отримувати закордонні паспорти – мешканці з різних областей України. Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку постійно вдосконалює свою роботу, забезпечує прозору процедуру подання документів, скорочення термінів розгляду та прийняття рішень. Функціонує окремий веб-портал адміністративних послуг м. Луцька, який через мережу Інтернет забезпечує дистанційний доступ суб’єктів звернень до повної, актуальної та достовірної інформації.
Потому Микола Романюк відповів на численні запитання гостей, які стосувалися життєдіяльності нашого міста. Після чого досвідом депутатської діяльності ділилися голови фракцій Луцької міської ради.
Ще сьогодні гості планують познайомитися з роботою департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” та порядком прийняття і розгляду електронних петицій, що надходять до Луцької міської ради.
Відвідають вони також й КП “Центр туристичної інформації” та музей Луцького братства.
Завтра відбудеться семінар для депутатів міських рад Південно-Східної України “Роль депутата у підготовці та проведенні пленарних засідань місцевої ради”, під час якого розглянуть наступні теми: участь у формуванні порядку денного чергових сесій ради; розробка проектів рішень, у тому числі альтернативних, з актуальних питань життєдіяльності громади (міста); використання можливостей своєї депутатської фракції для лобіювання прийняття потрібних для громади рішень; оперативне інформування виборців через ЗМІ про перебіг чергової сесії та прийняття радою рішення.

0 Комментариев